Elektroenergetyka

„Wiedza i doświadczenie w branży Elektroenergetycznej naszego zespołu pozwala nam realizować trudne projekty w których konkurencja mówi „PAS”.  Działamy z największymi graczami na rynku, z którymi realizujemy wiele wymagających projektów (m.in. nadzory przy zasilaniu morskich turbin wiatrowych, na liniach i stacjach 110kV budowa linii 400kV, umowy inwestycyjne z PGE oraz pośrednictwa dla inwestorów w procesach projektowych i realizacjach inwestycji nN i sN).”

inż. Maciej Zieliński
Dyrektor ds. Operacji

Zakres usług

Projekty energetyczne

Projekty energetyczne

Sunmasters to firma na rynku usług energetycznych stawiająca na innowacyjne rozwiązania. W szerokim portfolio usług znajdziesz nie tylko fachowe doradztwo energetyczne czy profesjonalny nadzór energetyczny, lecz także projekty energetyczne wykonane przez doświadczonych specjalistów z branży. Zaufaj Sunmasters i przekonaj się, co dzięki nam zyskasz.

czytaj więcej > 

Stacje transformatorowe

Stacje transformatorowe

Stacja transformatorowa – stacja trafo, trafostacja – jest to stacja elektroenergetyczna, której zadaniem jest przetwarzanie oraz rozdział energii elektrycznej (zmieniane są parametry prądu elektrycznego). Napięcie przesyłowe zmieniane jest na napięcie użytkowe, które trafia do końcowego odbiorcy.

czytaj więcej > 

Doradztwo energetyczne

Doradztwo energetyczne

Skorzystaj z doradztwa energetycznego Sunmasters i przekonaj się, jak wiedza i doświadczenie naszych specjalistów przełożą się na rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy kompleksowe doradztwo energetyczne, dzięki któremu znacznie zaoszczędzisz na kosztach energii elektrycznej.

czytaj więcej > 

Nadzór energetyczny

Nadzór energetyczny

Sunmasters zapewnia profesjonalne wsparcie w procesie inwestycji energetycznych na każdym etapie realizacji. Nasi Inspektorzy nadzoru energetycznego czuwają nad tym, aby cały proces przebiegł sprawnie i był zgodny z założeniami zawartymi w projekcie.

czytaj więcej > 

Przewierty sterowane

Przewierty sterowane

Przewierty sterowane to alternatywa dla metod odkrywkowych wykorzystywanych podczas budowy sieci przesyłowych. Jest to innowacyjna technologia bezwykopowa, która umożliwia precyzyjne wykonanie przewiertu, który będzie dokładnie odpowiadał stworzonemu uprzednio projektowi.

czytaj więcej > 

Przeciski sterowane

Przeciski sterowane

Przeciski pneumatyczne to jedna z najpopularniejszych metod bezwykopowych wykorzystywanych podczas budowy sieci przesyłowych w Polsce. Sterowalne przebijaki pneumatyczne pozwalają na wykonanie przecisków w miejscach, w których występują przeszkody terenowe uniemożliwiające zastosowanie metod odkrywkowych. Do takich przeszkód zaliczają się m.in. drogi, rzeki czy tory kolejowe.

czytaj więcej > 

Sieci kablowe i napowietrzne SN i nN

Sieci kablowe i napowietrzne SN i nN

Sunmasters oferuje szereg usług związanych z budową, remontami i konserwacją sieci kablowych i napowietrznych SN i nN. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom czy operatorom sieci energetycznych.

czytaj więcej > 

Systemy SSiN (telemechanika)

Systemy SSiN (telemechanika)

Postęp techniczny i informatyczny przyczynia się do wprowadzenia szeregu ułatwień w różnych dziedzinach, w tym także w elektroenergetyce. Nowoczesne systemy sterowania i nadzoru umożliwiają m.in. zdalne monitorowanie poprawności działania urządzeń elektroenergetycznych.

czytaj więcej > 

Elektrownie wiatrowe Offshore

Elektrownie wiatrowe Offshore

Elektronie wiatrowe Offshore umożliwiają pozyskiwanie energii z wiatru. Morska farma wiatrowa to infrastruktura o wysokim poziomie skomplikowania. Zarówno przygotowanie projektu elektrowni wiatrowej Offshore, jej budowa, jak i późniejsza obsługa oraz konserwacja wymagają współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Inwestycja ta jest także droższa, zarówno na etapie budowy, jak i późniejszego serwisu w porównaniu z lądowymi elektrowniami wiatrowymi – jednak to właśnie w tym źródle wielu widzi opłacalną inwestycję.

czytaj więcej > 

Prace pod napięciem

Prace pod napięciem

Prace pod napięciem cechują się wysokim ryzykiem. W świetle obowiązujących przepisów mogą być wykonywane wyłącznie przez osoby do tego uprawnione. Szukasz wykonawcy, który zrealizuje dla Twojej firmy prace pod napięciem? Przekonaj się, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

czytaj więcej > 

Mufy i głowice kablowe

Mufy i głowice kablowe

W ramach świadczonych usług oferujemy montaż muf i głowic kablowych. Bazujemy na sprawdzonych materiałach gwarantujących optymalne funkcjonowanie instalacji elektroenergetycznej.

czytaj więcej > 

Budownictwo elektroenergetyczne

Budownictwo elektroenergetyczne

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z budownictwem energetycznym. Łączymy innowacyjne technologie z doświadczeniem zdobywanym podczas prac przy różnorodnych projektach energetycznych realizowanych zarówno dla przedsiębiorstw, jak i instytucji. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi spełniały oczekiwania klientów.

czytaj więcej > 

Obsługa ruchowa stacji i urządzeń 0,4 kV i 15 kV

Obsługa ruchowa stacji i urządzeń 0,4 kV i 15 kV

Zapewniamy kompleksową obsługę stacji transformatorowych i urządzeń 0,4 kV i 15 kV. Nasi pracownicy mają wszelkie uprawnienia niezbędne do pracy z urządzeniami, sieciami i instalacjami o określonym napięciu.

czytaj więcej > 

Zasilanie placów budów

Zasilanie placów budów

W Sunmasters zajmujemy się wdrażaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu dostarczania zasilania na placach budowy. Stawiamy na efektywne źródła, które zapewnią stabilne i nieprzerwane dostawy energii. Sprawdź naszą ofertę i wybierz propozycję spełniającą Twoje oczekiwania.

czytaj więcej > 

Budowa linii energetycznych

Budowa linii energetycznych

W Sunmasters oferujemy kompleksowe usługi zaopatrzenia przedsiębiorstw, instytucji i nieruchomości prywatnych w energię elektryczną. Zajmujemy się projektowaniem, budową, przebudową oraz naprawami linii energetycznych – kablowych oraz napowietrznych. Wybierz interesującą Cię usługę i skontaktuj się z nami w celu umówienia szczegółów realizacji zlecenia.

czytaj więcej > 

Nasze realizacje referencyjne

Elektryka

Elektryka

Zobacz więcej >

Elektroenergetyka

Elektroenergetyka

Zobacz więcej >

Fotowoltaika

Fotowoltaika

Zobacz więcej >

Twoja wizja, nasze działanie

Jeśli szukają Państwo wszechstronnych rozwiązań w zakresie budowy i utrzymania sieci elektroenergetycznych, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Bez względu na to, czy chodzi o oświetlenie drogowe, zasilanie placów budowy czy też obsługę energetyczną branży technicznej, z przyjemnością podejmiemy się każdej inwestycji.

Budowa i konserwacja sieci elektroenergetycznych

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań, które spełnią oczekiwania i potrzeby w stu procentach. W ramach działalności oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, budową, modernizacją i konserwacją sieci elektroenergetycznych – zarówno niskiego, średniego, jak i wysokiego napięcia. Wykonujemy również przyłącza energetyczne do budynków mieszkalnych, przemysłowych i rolniczych, zapewniając Państwu niezbędne formalności i dokumentację. Montujemy linie kablowe wewnątrz i na zewnątrz budynków. Dbamy o to, aby były one poprowadzone w sposób estetyczny, funkcjonalny i zgodny z normami. Zapewniamy Państwu gwarancję i serwis.

Proponujemy również usługi z zakresu montażu fotowoltaiki. Instalujemy panele FV na dachach czy elewacjach. Doradzamy Państwu, jak dobrać optymalną moc i pojemność instalacji, jak podłączyć się do linii kablowych oraz w jaki sposób efektywnie zarządzać wyprodukowaną energią.

Budowa i modernizacja linii kablowych – zaufaj profesjonalistom

Jeśli chcą Państwo wybudować lub zmodernizować linie kablowe, warto już teraz zaufać profesjonalistom od przyłączy energetycznych. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, terminowość i atrakcyjne ceny. Chętnie odpowiemy także na pytania i przedstawimy ofertę. Niech Państwa wizja zmieni się w nasze działanie!