Elektroenergetyka

Budowa linii energetycznych

W Sunmasters oferujemy kompleksowe usługi zaopatrzenia przedsiębiorstw, instytucji i nieruchomości prywatnych w energię elektryczną. Zajmujemy się projektowaniem, budową, przebudową oraz naprawami linii energetycznych – kablowych oraz napowietrznych. Wybierz interesującą Cię usługę i skontaktuj się z nami w celu umówienia szczegółów realizacji zlecenia.

Sunmaster – wybudujemy dla Ciebie linię energetyczną

W naszej ofercie znajdziesz usługi dotyczące linii energetycznych (zarówno kablowych, jak i napowietrznych). Możesz zlecić nam zarówno budowę linii energetycznej na podstawie już istniejącego projektu, jak i wykonanie zlecenia od zera, z uwzględnieniem procesu projektowego opartego na Twoich potrzebach i wytycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który ma niezbędne uprawnienia. Przygotowujemy kompletną dokumentację związaną z realizowanym projektem – zapewniamy wsparcie administracyjne oraz formalno-prawne podczas realizacji projektów.

Linie energetyczne niskiego i średniego napięcia

Świadczymy usługi w zakresie budowy, jak również przebudowy czy modernizacji  linii kablowych i napowietrznych niskiego i średniego napięcia. W ramach realizacji przeprowadzamy wykonanie wykopów lub przewiertów przy liniach kablowych, a także wykonanie fundamentów pod słupy (dla linii napowietrznych), montaż osprzętu i uruchomienie linii. Nasza oferta obejmuje także usuwanie kolizji istniejących instalacji.

Sprawdź także inne nasze usługi:

  • sieci kablowe i napowietrzne SN i nN,
  • prace pod napięciem,
  • mufy i głowice kablowe,
  • zasilanie placów budów.

Klientów zainteresowanych ofertą na budowę linii energetycznych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do wypełnienia krótkiego formularza kontaktowego, który dostępny jest na stronie internetowej. Szczegółowo odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy kompleksową wycenę projektu.