Elektroenergetyka

Zasilanie placów budów

W Sunmasters zajmujemy się wdrażaniem kompleksowych rozwiązań z zakresu dostarczania zasilania na placach budowy. Stawiamy na efektywne źródła, które zapewnią stabilne i nieprzerwane dostawy energii. Sprawdź naszą ofertę i wybierz propozycję spełniającą Twoje oczekiwania.

Wykonanie przyłącza tymczasowego na placu budowy

Najefektywniejszym sposobem pozyskiwania zasilania na placu budowy jest zasilanie pochodzące z sieci energetycznej. Dla osoby nieposiadającej doświadczenia w tym zakresie, samodzielne przejście przez procedurę wykonania tymczasowego przyłącza do placu budowy może okazać się zarówno karkołomne, jak i czasochłonne. Jaka jest alternatywa? Usługi świadczone przez specjalistów.

W Sunmasters oferujemy kompleksową obsługę procedury przyłącza tymczasowego do zasilania na plac budowy. Zajmiemy się przygotowaniem projektu przyłącza, jego wykonaniem, a także sporządzeniem niezbędnej dokumentacji i dopełnieniem wszelkich formalności.

Zasilanie placów budowy z wykorzystaniem stacji transformatorowych

Do zasilania na placach budowy wykorzystywane są także stacje transformatorowe. Stacje transformatorowe na wynajem to element tymczasowej instalacji elektrycznej. Stacje trafo mogą być zasilane z linii energetycznej napowietrznej lub kablowej.

Popularnym rozwiązaniem stosowanym do zasilania placów budowy są kontenerowe stacje transformatorowe, które cechują się stosunkowo małymi rozmiarami. Dowiedz się więcej na temat oferty wynajmu stacji transformatorowych.

Alternatywne zasilanie placu budowy – agregaty prądotwórcze

Alternatywą dla wykonania przyłącza tymczasowego na budowie jest pozyskiwanie zasilania z agregatu prądotwórczego. Może być on wykorzystywany jako dodatkowe zabezpieczenie na wypadek przerw w dostawie energii elektrycznej.

Zastanawiasz, czy w Twoim przypadku korzystniejsze będzie wykonanie przyłącza tymczasowego, czy wynajem agregatu prądotwórczego? Skontaktuj się z nami – nasi eksperci są do Twojej dyspozycji i pomogą Ci wybrać najlepszą metodę zasilenia placu budowy. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który dostępny jest na stronie głównej naszego serwisu.