Elektryka

Wykonawstwo instalacji elektrycznych

Realizujesz nową inwestycję? Sięgnij po wsparcie godnego zaufania partnera! Skorzystaj z naszej usługi kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych, a Twój budynek zyska niezawodną infrastrukturę na lata. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i tworzymy ambitnie, ale zawsze bezpiecznie. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Od projektu po realizację – jak wykonujemy instalacje elektryczne?

Podczas wykonywania instalacji elektrycznych zawsze uwzględniamy warunki na miejscu, a także potrzeby użytkowników – zarówno te aktualne, jak i te, które mogą pojawić się w przyszłości. Dzięki temu instalacja elektryczna w Twoim budynku będzie służyła niezawodnie przez wiele lat.

W ramach projektowania i budowy instalacji elektrycznej zapewniamy:

  • analizę potrzeb klienta;
  • doradztwo techniczne;
  • przedstawienie kosztorysu i harmonogramu prac do akceptacji;
  • wykonanie projektu instalacji elektrycznej (jeśli klient nie ma własnego);
  • przygotowanie instalacji elektrycznej – montaż okablowania, aparatury, gniazd, łączników i innych elementów, prefabrykacja rozdzielnic;
  • wykonanie pomiarów i uruchomienie instalacji elektrycznej w obiekcie.

Bezpiecznie, zgodnie z przepisami i najnowszymi technologiami

Gdy zdecydujesz się na naszą usługę kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznej w Twoim budynku, możesz mieć pewność, że zajmą się tym elektrycy z uprawnieniami (to podstawa!) i doświadczeniem.

Wiemy, jak tworzyć sieci, które są jednocześnie funkcjonalne i bezpieczne. Stosujemy urządzenia i akcesoria sprawdzonych producentów – dzięki temu całość działa niezawodnie i bezawaryjnie. Interesujemy się tym, co dzieje się w branży elektrycznej, aby móc zaproponować Ci najnowsze rozwiązania technologiczne.

Instalacja elektryczna dla Twojego obiektu

Wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do inwestorów – specjalizujemy się w realizacjach dla nowo powstających, a także już istniejących budynków mieszkalnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Działamy tak, by budowa instalacji elektrycznej nie kolidowała z innymi pracami w Twoim obiekcie. Mamy doświadczenie z dużymi inwestycjami. Nie boimy się ambitnych projektów i nowych wyzwań!

Zapraszamy do współpracy

Realizujesz inwestycję budowlaną i potrzebujesz solidnego partnera, który zaprojektuje i wykona dla Ciebie instalację elektryczną zgodną z Twoimi potrzebami? Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy z Tobą o szczegółach współpracy.