Fotowoltaika

Instalacje fotowoltaiczne

Twoja firma również może dołączyć do beneficjentów energii ze słońca, zacząć oszczędzać, a nawet zarabiać. Warunkiem jest dobrze dobrana do Twoich potrzeb instalacja fotowoltaiczna. Nasza specjalność to instalacje o dużej mocy, odpowiadające zapotrzebowaniu na energię w zakładach produkcyjnych, magazynach i innych obiektach. Przekonaj się, jakie korzyści przyniesie Twojej firmie taka inwestycja.

Instalacja fotowoltaiczna – korzyści dla klientów biznesowych

Sprawdź, dlaczego warto powierzyć nam projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej:

  • Kompleksowa obsługa od projektu do uruchomienia – zajmujemy się doborem urządzeń, analizą, montażem, testami, podłączeniem instalacji PV. Pomagamy również w załatwianiu formalności. Dzięki temu nasi klienci korzystają z bezpiecznych, przygotowanych zgodnie z ich potrzebami instalacji.
  • Skupienie na klientach biznesowych – wiemy, że firmy potrzebują specjalistycznego wsparcia, innego niż właściciele mikroinstalacji. Mamy doświadczenie w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych o dużej mocy, odpowiadających potrzebom zakładów produkcyjnych, magazynów, biur.
  • Idealnie dopasowana instalacja PV – projektujemy i wykonujemy instalacje tak, by pozwalały na maksymalne wykorzystanie wyprodukowanej energii w firmie bez zbędnych kosztów.
  • Oszczędności już od pierwszego dnia – Twoja firma zyska większą niezależność energetyczną, co przełoży się na natychmiastowe zmniejszenie rachunków za prąd.
  • Możliwość uzyskania dodatkowego przychodu – dzięki odpowiednio dobranej mocy instalacji PV firma może nie tylko produkować prąd na własne potrzeby, ale także sprzedawać jego nadwyżki.
  • Korzyści wizerunkowe – dzięki wykorzystywaniu energii ze słońca dołączysz do firm, które cenią sobie świadomi, dbający o środowisko klienci.

Jak projektujemy i instalujemy instalacje fotowoltaiczne u klientów biznesowych?

Każdą usługę poprzedzamy dokładną analizą warunków na terenie nieruchomości – dzięki temu możemy zaproponować najlepszą lokalizację paneli fotowoltaicznych i odpowiednio dobrać urządzenia.

Instalacje fotowoltaiczne dla firm powstają na podstawie naszych projektów. Uwzględniamy w nich zapotrzebowanie zakładu lub biura na energię i możliwości finansowe klienta. Pamiętamy także o kwestiach związanych z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami.

W ramach usługi zapewniamy montaż instalacji – dostarczenie jej komponentów na miejsce, podłączenie urządzeń i okablowania, budowę rozdzielni i zabezpieczenie jej za pomocą odpowiedniej aparatury. W naszych instalacjach PV wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt o najwyższych parametrach. Dzięki temu możemy zapewnić długą bezawaryjną pracę całego systemu. Na życzenie możemy wyposażyć instalację w magazyn energii, dzięki któremu firma będzie mogła lepiej wykorzystywać własne zasoby, bez kupowania prądu z zewnątrz.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na wsparcie na etapie składania wniosków, wypełniania dokumentacji i załatwiania formalności z zakładem energetycznym. Dzięki poprawnie przygotowanym dokumentom nie muszą długo czekać na rozpatrzenie sprawy ani pisać odwołań w razie odmowy – mogą szybko i bez przeszkód zacząć korzystać z własnej instalacji fotowoltaicznej.

Wykorzystaj maksimum energii ze słońca dzięki instalacjom fotowoltaicznym

Pomożemy Ci dobrać urządzenia i rozwiązania tak, by instalacja fotowoltaiczna w pełni pokrywała zapotrzebowanie Twojej firmy na energię – niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.