Elektryka

Instalacje sieci oświetleniowych

Oświetlenie w budynku ma zbyt duże znaczenie, by jego działanie pozostawiać przypadkowi. Aby zawsze zapewniało optymalne warunki do pracy czy innych aktywności, potrzebuje solidnej podstawy – a jest nią bezpieczna, sprawnie działająca instalacja oświetleniowa. Sprawdź, jak wykonamy ją w Twoim budynku.

Instalacje oświetleniowe w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, biurowych

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest doskonale przygotowany do tego, by wykonać instalację oświetleniową w Twoim budynku – niezależnie od jego przeznaczenia. Podejmujemy się realizacji zarówno niewielkich, prostych, jak i bardziej zaawansowanych projektów. Zawsze dbamy o to, by efektem naszych prac było funkcjonalne, bezpieczne, energooszczędne oświetlenie.

Co zyskasz dzięki dobrze zaprojektowanej i wykonanej instalacji oświetleniowej?

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju instalacje wykonujemy, zawsze kierujemy się ważną zasadą: każdy projekt powinien być funkcjonalny i dopasowany do potrzeb użytkowników. Dzięki temu oświetlenie będzie spełniać swoje zadanie w każdych warunkach – pomoże w zapewnieniu bezpieczeństwa w budynku lub jego otoczeniu, dbaniu o komfort dla oczu i stworzeniu dobrych warunków do pracy.

To tylko jedna z korzyści, na które możesz liczyć, zlecając nam wykonanie instalacji oświetleniowej w budynku. Jakie są pozostałe?

  • wykonana przez nas instalacja będzie zgodna z przepisami – wiemy, jak spełniać wymogi dotyczące np. oświetlenia przemysłowego czy oświetlenia stanowisk pracy;
  • zapewnimy optymalne doświetlenie pomieszczeń – dzięki wykonywanym przez nas pomiarom natężenia oświetlenia dokładnie sprawdzimy, jak rozchodzi się światło;
  • pomożemy w oszczędzaniu – stosowane przez nas rozwiązania są nowoczesne, a dzięki temu energooszczędne.

Jakie prace wykonamy dla Ciebie w ramach montażu instalacji oświetleniowej?

Do wykonywania instalacji oświetleniowych podchodzimy kompleksowo – tylko w ten sposób możemy spełnić oczekiwania naszych klientów. W ramach usługi wykonamy:

  • montaż okablowania;
  • montaż źródeł światła;
  • montaż czujników ruchu i zmierzchu, aparatury sterującej, łączników, gniazd, opraw oświetleniowych;
  • pomiary natężenia oświetlenia.

Co jest efektem naszej usługi? To gotowa do działania, dokładnie sprawdzona pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa instalacja oświetleniowa. Oznacza to, że z Twojej strony nie są konieczne żadne dodatkowe działania – możesz od zaraz zacząć korzystać z oświetlenia w budynku.

Zapraszamy do współpracy

Planujesz prace wykończeniowe w nowym obiekcie lub remont istniejącego budynku? To dobry moment na rozmowy o nowej instalacji oświetleniowej. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły!