O nas

W świecie ciągle się zmieniającym, energia to coś więcej niż tylko potrzeba; to życiowa siła postępu i innowacji. Prąd elektryczny jest podstawą wszelkiej działalności gospodarczej. Stanowi także nieodzowny element życia codziennego i funkcjonowania społeczeństw. Właśnie tu wkracza Sunmasters proponując kompleksową współpracę w zakresie doradztwa i audytu, projektowania i wykonawstwa robót elektrycznych, elektroenergetycznych i fotowoltaicznych oraz serwisowania instalacji i urządzeń.

Historia

Firma „Sunmasters” Sp.z o.o. jako spółka powstała w 2020 r. stając się kontynuatorem działalności prowadzonych od 2006 r. przez obecnych współwłaścicieli: inż. Macieja Zielińskiego (Elektro Serwis 2014, Michała Pokory (ETPER-POL 2006), inż. Kamila Rokosza (EL-TECH 2007), Sylwestra Dziewita (FHU 2019). Jesteśmy więc na rynku od 2006 roku (prawie 20 lat) tworząc zespół z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem w branży energetycznej. Z początkowego konsorcjum staliśmy się pełnoprawnym zakładem usług elektrycznych i elektroenergetycznych realizującego usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz budownictwa elektroenergetycznego. Nasza kadra to pracownicy mający doświadczenie potwierdzone wieloletnim stażem, posiadający niezbędne uprawnienia i świadectwa kwalifikacyjne. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji najbardziej złożonych zadań inwestycyjnych. Przedsięwzięcia przez nas realizowane charakteryzują się wysoką jakością i fachowością wykonania oraz przystępnym czasem ich realizacji, które cechują się wysokim bezpieczeństwem użytkowania i długim okresem trwałości.

Misja firmy

Jako niekwestionowani specjaliści od energii, naszą misją jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie i niezawodnych rozwiązań w zakresie elektryki, elektroenergetyki i fotowoltaiki. Zobowiązujemy się do nieustannego doskonalenia naszych usług i technologii, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i efektywność energetyczną. Nasze dążenie do doskonałości w każdym aspekcie działalności jest naszym przewodnim światłem, inspirującym nas do innowacji i przekraczania granic możliwości w energetyce.

Wizja Firmy Sunmasters

Sunmasters dąży do pozycji lidera na rynku w zakresie dostarczana kompleksowych usług związanych z elektryką, elektroenergetyką i fotowoltaiką. Nasza wizja to firma, która kompleksowo doradza, projektuje, wykonuje oraz serwisuje systemy i urządzenia energetyczne, spełniając najwyższe standardy branżowe. Aspirujemy do tego, aby każdy klient kojarzył Sunmasters z niezrównaną jakością, innowacyjnością i skutecznością w realizacji projektów energetycznych. Nasza pasja do doskonałości, podobnie jak nieograniczona energia słońca, napędza nas do ciągłego rozwijania i ulepszania technologii, aby przyczyniać się do lepszego i bardziej zrównoważonego jutra.

Założenie ETPER-POL

Założenie ETPER-POL

Założenie EL-TECH

Założenie EL-TECH

Założenie ELEKTRO SERWIS

Założenie ELEKTRO SERWIS

Konsorcjum

Konsorcjum

Założenie SUNMASTERS

Założenie SUNMASTERS

Dlaczego my

  • Ponad 30 pracowników i współpracowników
  • OC na 2 000 000 zł
  • Polski kapitał zakładowy na 395 000 zł
  • Kompleksowe rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb
  • Doświadczenie zdobywane od 2006
  • Atestowany sprzęt od dystrybutorów w Polsce
  • Zaufali nam: PGE, PWPW, Spectris Energy, Saint Gobain, Enprom, Miejskie Zakłady Autobusowe, Networks, Akademia Muzyczna, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie, Gmina Kozienice, Gmina Raszyn , MPRI, Adatex, Heban, Consolis, Filmoteka Narodowa, , ROD, SPC, Satoria Group, OBI i inni
  • Pośrednik kredytowy zatwierdzony przez KNF

Posiadamy uprawnienia z zakresu

  • Inż. – projektowanie i prowadzenie budów , SEP Eksploatacyjne i dozorowe bez ograniczeń napięcia
  • Do pracy pod napięciem, UDT, GWO, IRATA,