Fotowoltaika

„Rynek fotowoltaiczny i firmy konkurencyjne sztucznie pompują marketing, zapewniając o jakości i pozytywnym wpływie na środowisko. Sunmasters w kontrze do rynku postawił na marketing „szeptany” którego efektem są polecenia dobrego i zaufanego wykonawcy. Nasi klienci kilkukrotnie zrywali umowy z wiodącymi markami, nawet z konsekwencja zapłaty kar umowny, aby zrealizować projekt instalacji PV właśnie z Sunmasters. Dopasowany do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta  zestaw komponentów, niezawodność i terminowość, oraz atrakcyjne wyceny stały się nasza wizytówka, z pełną odpowiedzialnością przekazywana z rąk do rąk przedsiębiorców w całym kraju. Jesteśmy najlepszym z możliwych rozwiązań dla klientów oczekujących rozwiązań idealnych od standardowych instalacji po zestawy w pełni hybrydowe otwarte na rozbudowę i rozwój w stronę inteligentnych domów. Dobro i zadowolenie klienta są naszym nadrzędnym celem, a powierzone zaufanie procentuje nieustannym rozwojem spółki, nawet w dobie kryzysu branży”.

Sylwester Dziewit
Dyrektor Handlowy

 

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Montaż i podłączenie do zasilania stacji ładowania samochodów elektrycznych to nasza propozycja dla klientów biznesowych. Taka infrastruktura jest czymś, czego użytkownicy aut poszukują coraz częściej – dzięki własnej stacji ładowania hotele, restauracje, centra handlowe mogą budować przewagę konkurencyjną na rynku. Stacja ładowania aut elektrycznych zapewni także wygodę i niezależność firmom transportowym czy logistycznym. Zapewniamy obsługę inwestycji od projektu do uruchomienia. Jak pomożemy Twojej firmie? Sprawdź!

Montaż stacji ładowania aut elektrycznych – szybkie i wydajne rozwiązania

Naszym klientom biznesowym rekomendujemy montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych DC wykorzystujących prąd stały. Takie urządzenia ładujące pozwalają uzupełnić poziom energii w samochodzie znacznie szybciej niż stacje AC. W naszych projektach korzystamy wyłącznie ze stacji ładowania renomowanych, cenionych na rynku producentów.

W ramach usługi montażu stacji ładowania samochodów elektrycznych dla firm zapewniamy:

 • dobór rodzaju i mocy ładowarki;
 • wykonanie prac projektowo-budowlanych;
 • podłączenie stacji ładowania do zasilania;
 • opcjonalnie – podpięcie do systemu zarządzania i płatności.

Korzyści z budowy stacji ładowania samochodów elektrycznych

Im szybciej podejmiesz decyzję o budowie stacji ładowania aut elektrycznych, tym szybciej odczujesz różnicę w funkcjonowaniu swojej firmy – większą wygodę dla pracowników, lepszą pozycję na rynku.

Wybierając usługę montażu stacji ładowania, zyskujesz:

 • kompleksową obsługę – wszystkie kwestie związane z projektem, budową, formalnościami powierzasz nam;
 • opiekę serwisową – w razie problemów z działaniem stacji możesz zawsze liczyć na szybką reakcję swojego zespołu, dzięki czemu szybko przywrócisz urządzenie do pełnej funkcjonalności;
 • poprawę wizerunku – promujesz się na rynku jako firma przyjazna klientom, dbająca o środowisko, korzystająca z nowych technologii;
 • możliwość zwiększenia przychodów – korzystanie ze stacji ładowania samochodów elektrycznych może być płatne, a płatności od klientów łatwo rozliczysz dzięki podłączonym automatycznym systemom;
 • szansę na zdobycie nowych klientów – osób, które korzystają z aut elektrycznych i wybierają miejsca, gdzie mogą wygodnie je naładować.

Kiedy warto zainwestować we własną stację samochodów elektrycznych?

O budowie stacji ładowania samochodów elektrycznych warto pomyśleć w dwóch przypadkach: jeśli firma ma własną flotę aut zasilanych energią oraz jeśli taka infrastruktura jest potrzebna jej gościom lub klientom. Z takich rozwiązań najczęściej korzystają:

 • deweloperzy budujący osiedla mieszkaniowe;
 • firmy transportowe;
 • firmy prowadzące restauracje i hotele;
 • właściciele centrów handlowych i obiektów sportowych;
 • zarządcy parkingów.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje Twojej firmie elektromobilność!

Stacje ładowania samochodów elektrycznych pojawiają się w coraz większej liczbie miejsc – być może ich montaż planuje także Twoja konkurencja? Nie daj się wyprzedzić! Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości dla swojej firmy.