Elektroenergetyka

Systemy SSiN (telemechanika)

Postęp techniczny i informatyczny przyczynia się do wprowadzenia szeregu ułatwień w różnych dziedzinach, w tym także w elektroenergetyce. Nowoczesne systemy sterowania i nadzoru umożliwiają m.in. zdalne monitorowanie poprawności działania urządzeń elektroenergetycznych.

Automatyzacja obiektów SN i nN – kompleksowe rozwiązania od Sunmasters

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotnym aspektem jest niezawodność elektroenergetycznej sieci dystrybucyjnej. Wśród naszych usług znajdziesz m.in. montaż automatyki/telemechaniki w stacjach transformatorowych.

Ponadto zajmujemy się także implementacją i utrzymaniem systemów telemechaniki. Wykonujemy usługi projektowe, tak aby proponowane rozwiązania były optymalnie dopasowane do potrzeb klientów.

Jakie korzyści wynikają z montażu telemechaniki w stacjach transformatorowych?

Kluczową korzyścią wynikającą z montażu telemechaniki w stacjach transformatorowych jest zwiększenie niezawodności dostaw energii. Telemechanika umożliwia zdalne monitorowanie stanu technicznego stacji transformatorowej, dzięki czemu wykrycie ewentualnych usterek możliwe jest natychmiast po ich wystąpieniu. Umożliwia ponadto zdalne sterowanie urządzeniami elektroenergetycznymi.

Stacje transformatorowe od Sunmasters

W naszej ofercie znajdziesz zarówno projektowanie instalacji SN/nN, budowę stacji transformatorowych, jak i wynajem stacji transformatorowych. Świadczymy usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż oraz instytucji. Na każdym etapie realizacji inwestycji możesz liczyć na fachowe doradztwo naszych ekspertów.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz dostępny online. Porozmawiajmy o tym, w jaki sposób innowacyjne rozwiązania teletechniczne przełożą się na efektywniejszą pracę i mniejszą awaryjność sieci elektroenergetycznych. Postaw na zdalne zarządzanie, kontrolę i monitorowanie systemów elektroenergetycznych.