Elektroenergetyka

Nadzór energetyczny

Sunmasters zapewnia profesjonalne wsparcie w procesie inwestycji energetycznych na każdym etapie realizacji. Nasi Inspektorzy nadzoru energetycznego czuwają nad tym, aby cały proces przebiegł sprawnie i był zgodny z założeniami zawartymi w projekcie.

Co wchodzi w zakres nadzoru energetycznego?

Usługa nadzoru energetycznego świadczona przez Sunmasters obejmuje m.in.:

  • weryfikację dostarczonej dokumentacji,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem inwestycji,
  • optymalizację kosztów inwestycyjnych,
  • reprezentację inwestora na budowie,
  • jakościową kontrolę prowadzonych prac w ramach inwestycji.

Nasi inspektorzy nadzoru energetycznego skuteczne zarządzają procesem realizacji inwestycji. Zaufaj specjalistom, którzy zadbają o wysoką jakość wykonania.

Dlaczego warto skorzystać z usług inspektora nadzoru energetycznego?

Inspektor nadzoru energetycznego reprezentuje inwestora i dba o wysoką jakość realizacji i jej zgodność z założeniami projektowymi. Jego wiedza i doświadczenie zawodowe dają gwarancję zidentyfikowania wszelkich nieprawidłowości w przebiegu inwestycji. Współpraca z inspektorem nadzoru energetycznego to realna oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Warto mieć na uwadze, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 19 listopada 2001 r. w sprawie rodzajów obiektów budowlanych, przy których realizacji jest wymagane ustanowienie inspektora nadzoru inwestorskiego, do takich realizacji zalicza się m.in. budowa linii elektroenergetycznych o napięciu 100 kV i większym oraz stacji elektroenergetycznych, rozdzielczych i przetwórczych z nimi związanych.

Zleć specjalistom Sunmasters nadzór energetyczny Twojej inwestycji

Skontaktuj się z nami – telefonicznie, na chacie lub wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną – i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez specjalistów z Sunmasters nadzorów energetycznych.

W naszej ofercie znajdziesz także inne usługi, m.in. projekty energetyczne, doradztwo energetyczne zmniejszające koszty energii w przedsiębiorstwie, a także szereg usług związanych z budownictwem energetycznym.