Elektroenergetyka

Sieci kablowe i napowietrzne SN i nN

Sunmasters oferuje szereg usług związanych z budową, remontami i konserwacją sieci kablowych i napowietrznych SN i nN. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom czy operatorom sieci energetycznych.

Budowa sieci elektroenergetycznych

Sieci elektroenergetyczne odpowiadają za dostarczenie energii od producenta (elektrowni) do odbiorcy końcowego (przedsiębiorstwa). W Sunmasters zajmujemy się budową, rozbudową, przebudową, naprawami i konserwacją energetycznych sieci kablowych i napowietrznych (SN i nN).

Sieci kablowe SN i nN

W naszej ofercie znajdziesz m.in. budowę sieci kablowych średniego i niskiego napięcia. Sieci kablowe to alternatywa dla sieci napowietrznych, która sprawdzi się zwłaszcza na terenach mocno zurbanizowanych. Specjaliści z Sunmasters zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie prac – od wykonania stosownego projektu, przez budowę sieci kablowej, aż po usługi serwisowe.

Budowane przez nas sieci elektroenergetyczne spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz są zgodne z obowiązującymi normami jakościowymi.

Sieci napowietrzne SN i nN

Oferujemy różnorodne usługi związane z budową i modernizacją sieci napowietrznych średniego i niskiego napięcia. Rozwiązanie to jest chętnie wybierane przez naszych klientów ze względu na niższy koszt w porównaniu z budową sieci kablowych. Sieci napowietrzne najczęściej budowane są w miejscach oddalonych od zabudowań. Wykonujemy zlecenia według projektów otrzymanych od klientów, jak również oferujemy przygotowanie projektu sieci napowietrznych średniego i niskiego napięcia.

Sprawdź także inne usługi świadczone przez Sunmasters:

  • prace pod napięciem;
  • budownictwo elektroenergetyczne;
  • mufy i głowice kablowe;
  • budowa linii energetycznych.

Jesteś zainteresowany ofertą budowy lub konserwacji sieci kablowych i napowietrznych średniego albo niskiego napięcia? Wyślij zapytanie ofertowe na adres e-mail lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasz pracownik wkrótce skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjną ofertę.