Elektroenergetyka

Obsługa ruchowa stacji i urządzeń 0,4 kV i 15 kV

Zapewniamy kompleksową obsługę stacji transformatorowych i urządzeń 0,4 kV i 15 kV. Nasi pracownicy mają wszelkie uprawnienia niezbędne do pracy z urządzeniami, sieciami i instalacjami o określonym napięciu.

Profesjonalne przeglądy i serwis stacji transformatorowych i urządzeń 0,4 kV i 15 kV

W uzgodnionym terminie nasi pracownicy przystąpią do przeglądu stacji transformatorowej – przeprowadzą pomiary i wykonają niezbędne czynności konserwacyjne. Po wykonanym przeglądzie otrzymasz kompletny protokół.

Pamiętaj, że systematyczne wykonywanie przeglądów sieci transformatorowych przekłada się na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia awarii w sieci elektroenergetycznej. Warto podkreślić, że wymóg przeprowadzania przegląd jest odgórnie narzucony przez obowiązujące przepisy prawa.

W stacjach bezobsługowych przegląd techniczny transformatora powinien być wykonywany raz do roku (bez wyłączania napięcia). Raz na pięć lat należy przeprowadzić pełne badanie techniczne (z wyłączeniem napięcia).

W ramach wykonywanych przeglądów stacji transformatorowych nasi pracownicy sprawdzają transformator, iskierniki, głowice kablowe, kontrolują poziom oleju, jak również stan uszczelek. Przeprowadzane są również pomiary elektryczne.

Sunmasters – zleć nam obsługę stacji ruchowej i urządzeń 0,4 kV i 15 kV

Zdecyduj się na współpracę z firmą świadczącą usługi dopasowane do potrzeb klientów. Nasi pracownicy zadbają o niezawodność Twoich stacji i urządzeń 0,4 kV i 15 kV. Przeprowadzamy regularne przeglądy i konserwacje stacji transformatorowych oraz urządzeń, mając na uwadze zapewnienie ciągłości funkcjonowania sieci elektroenergetycznej. Świadczymy także usługi związane z wykonywaniem niezbędnych napraw.

Inne usługi elektroenergetyczne świadczone przez Sunmasters to m.in. budowa i wynajem stacji transformatorowych, projekty energetyczne oraz budownictwo energetyczne.

Jesteś zainteresowany obsługą ruchową stacji i urządzeń 0,4 kV i 15 kV? Skontaktuj się z nami już dziś – zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.